Markalar
Laminat ve Compact Grubu
LAMİNAT
 
G-lam; üstün postforming özelliği, artırılmış aşınma dayanımı, hijyenik yüzeyi, zengin ve yüksek kalitede renk seçenekleriyle, dünyada laminat teknolojisinin ulaştığı en son tekniklerle üretilmektedir.
 
İç dekorasyonlarda, ev ve ofis mobilyalarında, mutfak, banyo tezgâhları ve dolap kapaklarında, otel kapılarında, okullarda, kamu binalarında banko ve dekoratif kaplamalarda ve hayal gücünün el verdiği tüm dekoratif uygulamalarda rahatlıkla kullanılabilir. HPL ve CPL olarak iki şekilde üretilmektedir.
 
G-Com UV+
 
HPL üretim tekniğiyle üretilen dış cephe compact panellerdir. UV ışınlarına göstermiş olduğu direnç, bakteri ve kir tutmama özelliği ile öne çıkan UV+ compact panelleri, yüzey katmanın güçlenmesi için özel bir işleme tabi tutulur. Pek çok ebat ve renk alternatifi sayesinde iklim koşullarının uygun olduğu cephe uygulamalarında alternatif ürünler yerine tercih sebebidir.
 
COMPACT
 
HPL üretim tekniği ile üretilen, kraft kağıdı miktarı artırılarak kalınlığı belirlenen compact laminat panellerdir.
 
G-com® paneller üstün nitelikleri sayesinde; okullar, spor salonları, hastaneler, hava alanları, alışveriş merkezlerinin duvar kaplamalarında, tuvalet kabinlerinde, soyunma dolaplarında kullanılmak için en doğru malzemedir. Yüksek teknolojisi sayesinde darbelere, yangına, suya ve neme dayanıklıdır. Bu özelliklerinin yanı sıra çürümez, bakteri barındırmaz ve kolaylıkla temizlenebilir.
 
Zengin renk seçenekleri ve farklı yüzey alternatifleri kullanıcılara çok çeşitli uygulama imkânı sunar.