Markalar
Hanex

HANEX®, her türlü konut veya ticari uygulamalarda belirgin olmayan ek yerleri ile uygulanabilir. Üstün tasarımlar, parmağınızın ucundan sonsuz imkânlar ile doğar.

HANEX® size sınırsız tasarım seçeneği sunar ve evinizde ya da iş yerinizde hayallerinizdeki tasarımı gerçekleştirme özgürlüğü sağlar.

HANEX®; nem, kir ve bakterilere dayanıklı hijyenik bir malzemedir. Temizlemesi ve koruması kolay bir üründür. HANEX® mutfağınızda, banyonuzda veya evinizin herhangi bir yerinde tüm yüzey uygulamaları için kullanılabilmektedir. Geniş yelpazedeki renk seçenekleri ile HANEX®, hayallerinizdeki evi gerçeğe dönüştürme konusunda size yardımcı olur.

HANEX® sahip olduğu gözeneksiz yüzeyi sayesinde yemek hazırlama alanları için NSF 51 Sertifikası’na sahiptir. Bu sayede sağlık koşullarının en üst düzeyde olması gereken mutfak, hastane ve oyun odaları gibi alanlardaki tüm uygulamalar için ideal bir malzemedir. Sade, zarif veya canlı renk seçimleriniz için HANEX® renk skalası, en son Avrupa trendlerinden oluşmaktadır. HANEX®, 10 yıl garantilidir. 


Brionne Serisi
Cubic Serisi
Duo Serisi
Galeria Serisi
Magic Serisi
Pearl Serisi
Solo Serisi
Trio Serisi